fbpx

< Kolekcje filmów | Cennik | Film ślubny

Skupiam się na tym co najbardziej istotne.

Uśmiech dziadka, który słucha składanej przez Was przysięgi, łzy rodziców widzących Was po raz pierwszy, Wy trzymający się za ręce przy zachodzie słońca. Moim pragnieniem jest służyć Wam tak samo jak robiłbym to dla mojej najbliższej rodziny. Pozwalam, aby chwile z Waszymi najbliższymi były szczere i naturalne, ponieważ wierzę, że najpiękniejsze momenty są niepozowane i nieplanowane.

Celem jest stworzenie ponadczasowej historii, która oddaje piękno małżeństwa.

Wiem, że jestem tu dlatego, żeby pokazać wyjątkowość małżeństwa, mając cel - obdarować Was i Waszą rodzinę, historią, która będzie - jak kapsuła czasu - przekazywana kolejnym pokoleniom. Moją misją jest stworzyć film, który wywołuje refleksje nad kwintesencją Waszej miłości do końca życia.

Wierzę, że to coś więcej niż tylko proste wideo, dlatego, w każdy film wkładam czas i serce.

Z tą myślą spędzam od 50 do 100 godzin dokładnie projektując Waszą historię, aby upewnić się, że każdy detal jest perfekcyjny. Chcę, aby Wasz film, był nie tylko do obejrzenia, ale również do emocjonalnego przeżycia.

Oferta + Cennik

Kolekcja główna | 2900,-

Zwiastun

ok. 1 min.

To film, który pozostawi chęć na więcej, a jednocześnie umili czas oczekiwania na inne filmy. Krótki, otwierający wątki, zostawiający pytania. Świetny do wysłania znajomym i rodzinie. No i oznacza, że reszta już niedługo. Dostarczany, 3 dni przed przekazaniem reszty filmów.

Narracyjny film ślubny

5 - 7 min.

Film przepełniony artyzmem i autentycznością, ale przede wszystkim emocjami. To zestawienie harmonii obrazów, muzyki oraz głosów – Waszych lub najbliższych. Stworzony, by utrwalić wspomnienia i pozwalać przeżywać ponownie dzień ślubu, przenosząc w tamten czas i miejsca. Idealny do oglądania go w kółko i do dzielenia się bliskimi. To mój główny produkt i z dumą mogę przyznać, że spędzam wiele, wiele godzin przy tworzeniu każdego z nich.

12 godzin filmowania
2 filmowców
Zwiastun
Narracyjny film ślubny
Filmy dostarczone poprzez spersonalizowaną stronę www
Sesja plenerowa w dniu ślubu
Naturalny Filmowy Kolor Natanael Films
Koszty dojazdu zawarte w cenie kolekcji

+ Dodatki​

Film reportażowy | 1400,-

Film, który będzie idealnym rozwiązaniem, jeżeli będziecie chcieli zachować jeszcze więcej wspomnień. Ten film pokaże wszystkie momenty dnia, zaczynając od spokojnych, a jednocześnie pełnych emocji przygotowań, kończąc w środku weselnego szaleństwa. W tle wyselekcjonowana muzyka i jeszcze więcej głosów: oficjanta, bliskich i Was samych. Jego prosta i długa forma będzie świetnie pasować na wieczorny seans we dwójkę lub z całą rodziną.

Dysk wszystkich wspomnień | 700,-

Słyszeliście o FOMO? To strach przed utratą lub pominięciem. Pomyślałem, że całkiem nieźle pasuje tu to porównanie. Jeżeli chcielibyście zachować wszystko, co tylko możliwe: wszystkich gości, każdy uchwycony moment - to coś dla Was. Każde ujęcie, które zostało nagrane podczas dnia ślubu znajdzie się na "dysku wszystkich wspomnień".

Kolekcja filmów na media społecznościowe | 700,-

To dwa filmy przygotowywane z myślą o formacie najlepiej pasującym do mediów społecznościowych. Stworzone w kwadratowym formacie, który odpowiada wymaganiom postów oraz pionowym, który będzie dopasowany do proporcji relacji i story..

Szklana szkatułka z pamięcią USB | 300,-

Fizyczna pamiątka i dodatkowa bezpieczna kopia wszystkich filmów. Może być też świetnym prezentem dla rodziców.

Naturalny film ślubny Warszawa